Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně včetně poplatků a právního servisu
Celková plocha 790  (m2)
Číslo 4340
Obec Krásná Lípa
  • Cena s DPH3 190 000 Kčza nemovitost

POPIS

Prodej částečně podsklepeného domu se dvěma byty v Krásné Lípě u Rumburka. Nabízíme vám prodej domu v srdci Českosaského Švýcarska v Krásné Lípě.
Tento částěčně podsklepený dům z roku 1870 určený k trvalému bydlení nebo k rekreaci se nachází v klidném místě na kraji města. Velmi zachovalá stavba vás okouzlí svým prostorem. Případnou rekonstrukcí učiníte z tohoto domu krásné bydlení.
Dům jen napojen na kanalizaci, je zde ústřední topení s plynovým kotlem. Střecha i komín je ve velmi dobrém stavu. Část oken prvního patra jsou plastová, ostatní část domu má původní, dřevěná. Na útulné zahradě najdete garáž, kůlnu na nářadí a ovocné stromy. Krásné výhledy ze zahrady vás jistě okouzlí.
Po vstupu do domu vejdete do prostorné chodby. Po levé straně najdete obývací pokoj (30m2) a dále ložnici (25m2). Po pravé straně chodby najdete kuchyň ve které jsou velmi pěkná původní kamna a za ní koupelnu. V přízemí dále najdete toaletu a prostornou technickou místnost. Do patra domu se dostanete po širokých schodech, kde se nachází další prostorný byt. Kuchyně a zde rovněž původní kamna, kde si můžete v případě výpadku proudu pohodlně zatopit. Obývací pokoj (25m2) a ložnici (22m2) najdete vedle kuchyně. Přes chodbu se dostanete do velké koupelny. Dále zde naleznete další samostatné pokoje, kde najdete dostatek prostoru pro uspokojení všech vašich potřeb. Dokonce i na půdě jsou další místnosti, které mohou sloužit jako skladové prostory. V celém domě je dostatek oken které zajišťují dostatek světla.
V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost jako je škola, školka, autobusová i železniční doprava. Obchody, restaurace, sportovní areál, vše máte v dosahu během několika minut. Tento dům stojí za to vidět a ucítit jeho krásu. V případě, že vás to zajímá, zavolejte si o prohlídku. Pomůžeme vám samozřejmě i s případným financováním nemovitosti.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 3

PLOCHY

Užitná plocha 460  (m2)
Zastavěná plocha 173  (m2)

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Sklep Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru