Upravit stránku

Výstavba bytových domů nabízí lukrativní bydlení nedaleko centra Havlíčkova Brodu v poklidné lokalitě Výšina. Projekt Byty Výšina je stavebním dílem založeným na precizním vyhotovení. Volba kvalitních stavebních materiálů se pozitivním způsobem podepíše na nízkých provozních nákladech. Přesvědčit vás o tom může energetický štítek kategorie B.

Bydlení je zajištěno prostřednictvím bytových komplexů o několika podlažích. Venkovní pohled na domy ve vás vyvolá dojem moderní a jednoduché architektury. Hlavní nabídku tvoří byty o dispozičním uspořádání 2+kk a 3+kk, jež přijdou vhod jak svobodným párům, tak rodinám s dětmi. V rámci bydlení je předkládána podlahová plocha od 45 m2 do 90 m2. Interiéry se pyšní praktickým rozvržením a využitím každého volného místa. Součástí jednotek jsou balkony nebo předzahrádky.

Vzhledem k velkému množství osobních vozů nabízíme budoucím majitelům bytů venkovní vyhrazené stání. Cena stání od 197.500,- Kč vč. DPH. Možnost pronájmu parkovacího stání od 600,- Kč/měsíc. K bytu lze dokoupit i zděnou sklepní kóji v ceně 42.500,- Kč vč. DPH.


 

Volejte 722 774 534

Začátek výstavby

Realizace projektu započne v 2.polovině 2019 a je rozdělena do tří etap. V první fázi stavíme bytový dům č.1 (Agátka) společně s parkovacími plochami pro všechny domy. Druhá a třetí fáze je zaměřena na navazující dostavbu zbývajících domů č.2 (Esterka) a č.3 (Nikolka).

Bytový dům Agátka

Bytový dům se sestává z pěti pater, přičemž v prvním nadzemním patře jsou umístěny technické zázemí, společný prostor(kolárna, kočárkárna) a sklepní kóje.  Dále je v 1. NP 5 bytů 2+kk, některé s předzahrádkou. V dalších 4 nadzemních patrech se nachází 22 bytů typu 2+kk a 3+kk, z nichž každý má balkon. Samozřejmostí je propojení všech podlaží výtahem.

Máte zájem o byt na Výšinách? Napište nám.

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru